Pomysły na aktywne spędzenie wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński to… kobiecy wieczór. Nie będziemy Was zatem namawiać do treningu boksu, czy wyciskania na siłowni, ponieważ to możecie trenować na co dzień. Są jednak takie sporty, które pozwalają nabrać pewności siebie i poczuć się bardziej… kobieco.

Taniec na szpilkach

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas, wieczór panieński wcale nie musi być posiadówką przy winie. Oczywiście, to może być miła część imprezy, ale warto czas spożytkować inaczej niż zawsze. Co powiecie na trening tańca na szpilkach? Każda z nas, albo chodzi na obcasach, albo chciałaby się nauczyć. Takie zajęcia poprawią Wasze umiejętności, a przede wszystkim nauczą koordynacji ruchów. Jeśli nigdy nie tańczyłyście, nie przejmujcie się! Jeśli wynajmiecie prywatną instruktorkę, dostosuje ona poziom do Waszych umiejętności.
Gdzie odbywają się takie zajęcia? Jeśli któraś z Was posiada dom z dużym pokojem, instruktorka może przyjechać do Was. Dobrze jednak, jeśli jest dużo lustro. Dzięki temu możecie patrzeć na siebie i kontrolować swoje ruchy. Również trenerka będzie mieć oko na każdą z Was, przez co żadna nie zostanie zaniedbana i gdy coś będzie niejasne, instruktorka wszystko wyjaśni. Dlatego też wygodnie, gdy zajęcia odbywają się na dużej sali treningowej. Nie musicie martwić się szukaniem. Gdy umawiacie się na zajęcia taneczne, salę zapewnia instruktor. Ciekawym pomysłem jest zamówienie profesjonalnego fotografa, który wykona reportaż z zajęć tanecznym. Polecamy reportaż ze strony: http://www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/.

Na czym polega taniec na szpilkach?

Zajęcia z tańca na szpilkach, inaczej sexy dance, to zajęcia na których nauczycie się kobieco poruszać. Poznacie układ, który pozwoli Wam później wykorzystać ruchy na parkiecie. Jaki to rodzaj tańca? Można podzielić go na dwa rodzaje. Pierwszy znacie z teledysków. Ruchy są szybsze, musicie nastawić się na większy wysiłek. Drugi rodzaj będzie idealny na prywatny pokaz dla Waszych mężczyzn. Zmysłowe ruchy pozwolą Wam poczuć się bardzo kobieco i poznać możliwości swojego ciała. Taki układ taneczny jest wolniejszy. Na wysiłek musicie nastawić się w obu przypadkach, ponieważ aby zajęcia odbyły się w bezpieczny sposób, musicie się dobrze rozgrzać. Tym bardziej, jeśli na co dzień nie uprawiacie żadnego sportu.
O której godzinie umówić się na takie zajęcia? Najlepiej na samym początku Waszego wieczoru. Dzięki temu zdążycie odświeżyć się i oddać do reszty szalonej imprezie.

Anúncios

Deixe uma Resposta

Preencha os seus detalhes abaixo ou clique num ícone para iniciar sessão:

Logótipo da WordPress.com

Está a comentar usando a sua conta WordPress.com Terminar Sessão /  Alterar )

Google photo

Está a comentar usando a sua conta Google Terminar Sessão /  Alterar )

Imagem do Twitter

Está a comentar usando a sua conta Twitter Terminar Sessão /  Alterar )

Facebook photo

Está a comentar usando a sua conta Facebook Terminar Sessão /  Alterar )

Connecting to %s